O nás

Společnost FAST KOVOŠROT s.r.o. zajišťuje komplexní služby v oblasti likvidace odpadů. Zabýváme se výkupem, svozem a zpracováním kovových odpadů, ekologickou likvidací automobilů a demolicemi technologických celků. Poskytujeme zároveň kompletní služby v oblasti likvidace ostatních a nebezpečných odpadů. Nabízíme také prodej nového a použitého hutního materiálu, prodej technických plynů nebo výrobu hydraulických hadic.

Naše filozofie

Naším cílem je poskytovat všem našim obchodním partnerům profesionální služby a kompletní a rychlý servis. Vše za výhodné ceny a s individuálním přístupem.

Historie

Společnost FAST Kovošrot s.r.o. byla založena v roce 1992 a po celou dobu své existence se zabývá výkupem, zpracováním a prodejem kovového odpadu, dále také likvidací autovraků a prodejem hutního materiálu. Hlavní sídlo firmy se nachází v Praze, odkud firma řídí další své provozovny v Milevsku, Českých Budějovicích, Veselí nad Lužnicí, Táboře a Humpolci. Společnost v současnosti zaměstnává více než šedesát zaměstnanců.

Disponujeme jedenácti nákladními vozy vybavenými hydraulickou rukou a nosičem kontejnerů, čtyřmi kontejnerovými vleky a soupravou ADR pro převoz nebezpečných odpadů. K dalšímu technickému vybavení naší společnosti patří šest nakladačů tipu Fuchs, jeden Tatra Fuchs, šest kusů hydraulických nůžek a další stroje nezbytné pro poskytování kvalitních služeb dle současných požadavků našich obchodních partnerů. Na každé provozovně máme úředně ověřené váhy s nosností až 40 tun.

Naše společnost ročně zpracuje a vyexpeduje více než 55 000 tun kovového odpadu a barevných kovů.

Každoročně se objem zpracovávaného materiálu, stejně jako celkový obrat naší společnosti zvyšuje. Jsme na trhu kovového odpadu již řadu let a tento vývoj svědčí o tom, že jsme pro naše partnery dlouhodobým strategickým partnerem.

Klíčovým cílem naší společnosti je především udržení vysoké kvality poskytovaných služeb v návaznosti na certifikaci ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015, kterou jsme získali v roce 2006 od celosvětově známého certifikačního orgánu BWQI nyní 3EC International a kterou úspěšně obhajujeme dodnes. Dbáme na profesionalitu našich zaměstnanců, na dodržování veškerých ekologických norem a předpisů a na neustálou modernizaci našeho zázemí tak, abychom i do budoucna byli schopni uspokojit neustále rostoucí nároky našich obchodních partnerů. Hlavní snahou naší společnosti je maximální spokojenost zákazníků.

EU